Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Шляхом мужності й відваги: історія життя військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа

19 серпня в Бориспільській центральній бібліотеці в рамках заходів, що приурочені 30-й річниці Незалежності України, відбулось урочисте відкриття мандрівної фотовиставки «Шляхом мужності й відваги: історія життя військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа».

Заступник Бориспільського міського голови Людмила Бистра поділилася своїм захопленням позицією Віталія Марківа та привітала присутніх на зустрічі молодих гвардійців.

Віталій розповів про свій життєвий шлях, нелегке ув'язнення, принципову громадянську позицію, сформовану батьками, яка не дозволила йому піти на «поступки» суду при ув'язненні. «Українці повинні бути згуртованими, як кулак при ударі, бо кожен палець окремо не такий сильний», - переконаний гвардієць.

Віталій Марків провів екскурсію фотовиставкою, акцентуючи увагу на яскравих моментах, зафіксованих на фото. Однією з найцінніших для нього світлин -- з генералом Кульчицьким, коли Віталій, зовсім ще молодий гвардієць, представив йому свою майбутню дружину.

Поет-пісняр Михайло Боярко заспівав патріотичних пісень та закликав військовослужбовців продовжувати славні героїчні традиції українських козаків.

До заходу оформлено книжкову виставку «Живі, допоки пам‘ятаємо», де представлені книги про героїчну стойкість і відданість Батьківщині сучасних захисників України.