Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Україна: спадщина

24 квітня під час чергової зустрічі клубу «Берегиня» учасниці переглянули відеопрезентацію «Чарівний світ писанки» та закінчили виготовлення великоднього деревця, яке вони прикрасили розмальованими власноруч писанками, пташками, янголами, кольоровими стрічками. Такі арттерапевтичні вправи допомагають розслабитись, підняти настрій, відновити власний енергетичний ресурс і навіть провести дослідження психічного стану. А колективна праця ще й поліпшує комунікаційні навички. Учасниці бібліоклубу «Берегиня» вивчають українські традиції, діляться знаннями з етнографії, що розширює світогляд і сприяє психічно-емоційній стабільності.

Активна учасниця бібліоклубу Світлана Бойко продемонструвала збережені сімейні реліквії: світлини та автентичні бориспільські рушники своєї бабусі. Кульмінацією зібрання стала етнокультурна настільна гра «Україна: спадщина», яку провела методист Катерина Майко.

Гра «Україна: Спадщина»є не лише розважальним продуктом, але й освітнім, адже гравці можуть дізнатися про основи національного вбрання, народної кухні та духовної культури українців.

«Україна: Спадщина» - настільна гра, яка була започаткована в Маріуполі. Як зауважує Ірина Лаврова, авторка, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософських наук та історії України ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (місто Дніпро): «гра виготовлена з урахуванням традицій, характеру, культури та духовності нашого народу».

За правилами гри учасниці з цікавістю допомагали господині упорядкувати спадок, ще й стравами-напоями почастувалися та музикою розважились. Посиденьки справили на славу і господарство привели до ладу. Сміялися, жартували, співали й танцювали, вдосконалювали власні знання з української етнографії та змістовно провели час.