Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Вечір поезії «Молитва за Україну»

І я свою молитву долучаю
За Україну, що в світах одна,
Така квітуча й пишна, наче з раю,
Для нас усіх дарована вона!

6 серпня 2021 в Бориспільській центральній бібліотеці в рамках відзначення 30- річчя Незалежності України відбувся вечір поезії «Молитва за Україну», присвячений творчості талановитої юної письменниці з міста Вінниця Олександри Бурбело (1998-2013).

Творчий доробок Олесакдри є вагомим внеском у сучасну українську літературу. Вона - автор п’яти збірок. Твори Олександри включено до шкільної програми з української літератури 3 - 9 класів.

Олександра неодноразово перемагала в багатьох Всеукраїнських та Міжнародних літературних конкурсах, вона посмертно прийнята до Спілки письменників України, являючись наймолодшим її членом. Її твори - і поетичні, і прозові - нікого не залишають байдужим, надихають на любов до України, до її героїчного минулого, заворожують поетичною красою.

Талант юної письменниці високо оцінили українські письменники, серед яких і класик української літератури для дітей Всеволод Нестайко, якого дівчинка вважала своїм вчителем.

Творчість Олександри Бурбело представляли її дідусь Володимир Бевз та тітонька Вікторія. Прозвучали поезії та пісні на слова Олександри (у запису). На згадку про зустріч бібліотека отримала в подарунок збірки поетичних та прозових творів Олександри Бурбело.