Юність, обпалена війною
20 квітня в Бориспільській публічній бібліотеці ім. В'ячеслава Чорновола відбулась зустріч з випускниками художньої студії X-studio Олени Гур'євої. На виставці в бібліотеці представлені картини 17 студійців старшої групи. Частина дітей особисто представили свої роботи та розказала про них. Оленою Гур'євою було презентовано та подаровано в бібліотеку каталог робіт учнів «Юність, обпалена війною» та прочитано власні вірші.
20 квітня в Бориспільській публічній бібліотеці ім. В'ячеслава Чорновола відбулась зустріч з випускниками художньої студії X-studio Олени Гур'євої. На виставці в бібліотеці представлені картини 17 студійців старшої групи. Частина дітей особисто представили свої роботи та розказала про них. Оленою Гур'євою було презентовано та подаровано в бібліотеку каталог робіт учнів «Юність, обпалена війною» та прочитано власні вірші.
На зустрічі прозвучала поезія Віолетти Кравченко, присвячена дітям з її поетичної збірки «Вірші, обпалені війною».
Відвідувачі поділилися власними враженнями від представлених на виставці картин юних художниць та побажали омріяних злетів, радості, творчого зростання, успіхів в отриманні освіти та втіленні сміливих планів та справ!
![](/photos/244056510/photo_5339241951133812954_y.jpg)
![](/photos/244056510/342454914_617972716516955_8201245333176930759_n.jpg)
![](/photos/244056510/342328152_249395534116051_8875295032831761853_n.jpg)
![](/photos/244056510/342349857_214739491254657_4735379037818277994_n.jpg)
![](/photos/244056510/photo_5339241951133812953_y.jpg)
![](/photos/244056510/342481163_195564023247668_1884145843359293750_n.jpg)
![](/photos/244056510/342359345_726812705805641_95129347286755746_n.jpg)
![](/photos/244056510/photo_5339241951133812952_y.jpg)
![](/photos/244056510/photo_5339241951133812951_y.jpg)